O Nas

Nazywam się Radek Szulczyk i pragnę zaprosić Cię do świata rozrywki.

 

Jestem założycielem firmy FreeTime, która od kilku lat organizuje niezapomniane eventy dla firm, szkół, ośrodków wypoczynkowych oraz osób indywidualnych. Razem z moim zespołem każdego dnia staramy się dostarczać naszym klientom wysokiej jakości usługi o charakterze nietuzinkowych atrakcji, takich jak: paintball dla dorosłych, paintball dla dzieci, spływy kajakowe czy wynajęcie mobilnej balii. Naszą specjalnością jest organizacja wyjątkowych urodzin dla dzieci oraz pełnych adrenaliny, niezapomnianych wieczorów kawalerskich. Wyróżnia nas dbałość o każdy szczegół i bezpieczeństwo planowanego eventu oraz kompleksowa obsługa klienta. Z nami każda impreza, przyjęcie czy urlop będą wspominane niezwykle przyjemnie przez wszystkich uczestników! 

 

Na co dzień jestem strażakiem pełniącym czynną służbę. Moja praca daje mi wiele satysfakcji, jednak jest również niezwykle stresująca. Między dyżurami wielokrotnie zastanawiałem się, jakie formy rozrywki pozwolą mi na relaks. W pewnym momencie znudziło mi się “tradycyjne” spędzanie wolnego czasu, takie jak kino czy wyjście do restauracji. Szukałem czegoś, co pozwoli na odpoczynek oraz lekki zastrzyk adrenaliny. Tak trafiłem na paintball. Z czasem ta rozrywka stała się moją pasją, którą postanowiłem się podzielić z innymi. Zauważyłem, że organizacja nietypowych eventów to coś, co daje mi wiele satysfakcji, a pozytywne wrażenia oraz świetne opowieści uczestników to dowód na to, że pasja może przerodzić się w owocną pracę. Jako strażak wiem, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas tego typu aktywności i dlatego każde wydarzenie sportowe oraz rekreacyjne organizowane na otwartej przestrzeni przez firmę FreeTime jest odpowiednio przygotowane. Dodatkowo podczas eventu jesteśmy w stanie połączyć przyjemne z pożytecznym i zorganizować dla wszystkich uczestników dedykowane szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. 

 

Znudziło Ci się tradycyjne planowanie imprezy czy spędzania wolnego czasu? Pragniesz spędzić czas wyjątkowo oraz bezpiecznie? Skontaktuj się z nami, a my z chęcią zaprosimy Cię do świata wyjątkowej rozrywki!

 

Kontakt

Jeżeli masz jakieś pytania skorzystaj z formularza kontaktowego. Potrzebujesz szybko sprawdzić termin zadzwoń.

Pamiętaj !
Nasza oferta obejmuje cały niezbędny sprzęt i wyposażenie. Nie musisz mieć własnego sprzętu. Cały nas sprzęt jest sprawdzony i gwarantujemy jego poprawne działanie.

886 666 998
kontakt@freetime.com.pl
Znajdz nas
Formularz kontaktowy